gazeta express lajmet

Lajme - Express
Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren.

Lajme rozë - GazetaExpress
Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Express
GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

Telegrafi: Lajmet e fundit
Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.

KOHA.net | Koha Ditore | Lajmet e fundit shqip | Kohavision
Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

Lajmi i Fundit: Kosova, Ballkani, Bota, Sport, Yjet - Gazeta Blic
Gazeta BLIC sjell lajmet e fundit dhe ngjarjet nga Kosova, Shqiperia, Bota, në momentin që ato ndodhin. Politikë, Ekonomi, Opinion, Sport, Showbizz, etj.

Bota Sot
Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online.

Lajme - Albanian News - Gazeta Shqip - Lajme Shqip - RTK Deutsche ...
http://www.gazetaexpress.com/lajme/deshton-siguria-ne-burgje-arratiset-nga-lipjan- .... besohet se ky numër do të rritet, shkruan Reuters, transmeton Express.

Zeri
Telegrafi · Gazeta Tema · Lajmi · Gazeta Blic · Gazeta JNK · Kosovapress · Koha · Bota Sot ... Albanian Screen · Shqip Media · Gazeta Shqip · Standard · Gazeta ...

Lajmi i Fundit, Lajmifundit, Lajme – Lajm i Fundit, Gazeta online ...
Gazeta Express / Gazeta Zeri / Botime Shqip / Gjiganti / Lajme AL ... AL, Lajme nga Shqiperia cdo minute, © Copyright 2009 - 2016 | All Rights Reserved ...

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -
Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.

Gazeta Tribuna
Sot nis “HardhFest” për “kokërr t'qefit”. 02 Shtator 2016 | 8:56. Lajme ... Nitaj: Respekt e lavdi edhe për një shumicë deputetësh të PDK-së dhe LDK. Lajme ...

Lajme – Lajmi.net
Platoja e re në “Kurriz” nuk e mban shiun (Video/Foto). Ndërtimi i Platos mbi "Kurriz" në lagjen Dardani të kryeqytetit është pranë fazës finale, por punët dukën ...

Lajm
Lajme. Reuters: Nënë Tereza, njëra nga gratë me më ndikim në 2000 vjet ... Gazeta spanjolle 'As' ka publikuar formacionin më të shtrenjtë gjatë afatit kalimtar të ...

Kosova Sot
Sheh Tefiku u dënua me pushkatim, për shkak të aktivitetit atdhetar. Lajme >. Teqeja e Gjilanit nuk ishte vetëm një objekt fetar Teqeja i përket tarikatit Sadi dhe ...

KosovaPress: Ballina
Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

EKSPRES - Portali i Lajmeve Online | Albania
EKSPRES - Portali i Lajmeve Online | Albania. ... Lajmet Kryesore ... Kuriozitete; Gossip; Sport; Express; Aktualitet; Kulture; Ekonomi. Save. Cancel. Reset ...

24 ore lajme | Lajmet më të reja në gjuhën shqipe
Foto lajme. autostrada-905x395 · e52d9332-6ff8-43ce-8b7c-b8b8a3c04d48-0-905x395 · bistrica-905x395 · a · 29251033112_7f79fc1c1c_k.

Gazeta Express on the App Store - iTunes - Apple
May 9, 2016 - GazetaExpress është portali nr.1 në Ballkan. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota në kohë reale të sjellura ...

Lajme nga Portali informativ PrizrenPress
PrizrenPress eshte portal lajmesh i cili fokusohet me se shumti ne lajme vendore respektivisht lajme nga qyteti i prizrenit dhe me gjere. Me shpejt, sakt.

Lajmet e fundit, gazetat shqiptare, shtypi ditor, shtypi shqiptar, shtypi ...
Gazetat shqiptare në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni duke përfshirë lajmet e fundit nga rajoni dhe bota. Titujt me lajmet e fundit nga media te ndryshme shqiptare.

Gazeta Express (@gazetaexpress) | Twitter
Gazeta Express është portali nr.1 në Ballkan. Express sjell tek lexuesit e saj lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota. Prishtina, Republic of ...

Lajme Online
MBYLLE. Kryefaqja · Lajme · Bota · Europe · Aktualitete · Video · Galeria · Multimedia · Sport · Kuriozitete · Lifestyle · ShowBiz · Teknologji · Kryefaqja · Lajme ...

Lajmet e emisionit të 42'të ExpressRozë - YouTube
Lajmet e emisionit të 42'të ExpressRozë. Gazeta Express. SubscribeSubscribed ... Duration: 49:56 ...

Gazeta Express 1.0.8 APK
You are about to download Gazeta Express 1.0.8 Latest APK for Android, GazetaExpress është portali nr.1 nëBallkan. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova, ...

time.al - Mbyllet gazeta Express - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet
time.al : Gazeta e përditshme Express nesër do të dalë për herë të fundit në tregun e vendit. Kjo gazetë do të mbyllet për të funksionuar vetëm në portal.

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend
Aug 15, 2016 - Një ditë pas ndeshjes me Marokun, situata brenda skuadrës kuqezi është gazmore, e qetë dhe në kushte optimale pune. Trajneri De Biazi dhe ...

SportEkspres.com: Homework online
Sport Ekspres - gazeta sportive më e vjetër në treg. Prej 20 vitesh ju shërbejmë me lajmet më të fundit dhe me profesionalizëm nga vendi dhe bota. Në faqen ...

Gazeta Express APK Download - Free News & Magazines APP for ...
Download Gazeta Express apk 1.0.8 and all version history for Android. ... GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia ...

LAJM – LajmPress
TOP LAJME. jugohrom. 70. Maqedoni. Ja si duket tymi i Jugohromit nga Malësia e Tetovës · andov. 565. Maqedoni. Ministri i ri i MPB-së në Maqedoni ka ...

Kohavision
Lajmet · Rubikon · Interaktiv · Express · Sporti · Oxygen · Talk · Cosmo · Doku Kronika · 038 · Automan · Top Koha ... Lajmet. Çdo ditë19:00. Lajmet e Mbrëmjes ...

time.al - AL - Na ndiqni ne te ndiqni lajmet
Lajmet e fundit mbi: kryesore, shqiperi, shqipëri, kosove, kosovë, balkan, ballkan, ballkani, bote, ... Briken Calja përfundon garën në “Rio 2016” - Gazeta Express ...

Bota Press | Aty ku e vërteta thuhet në gjuhën shqipe!
Lajmet e fundit. Vrasja e policit , ja kush është autori · Mbyllet përkohësisht tregu i kafshëve në Polac të Skenderajt · Shenjat/ Gruaja juaj mund të eksitohet më ...

Alsat-M | Fillimi
66.249.64.43. Fillimi · Lajme · Nga Vendi · Nga Rajoni · Nga Bota · Ekonomi · Sport · Argëtim · Programi · Emisione · Filma · Seriale ... Lajme · Uji_cesma.png ...

Lajme shqip | lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, ballkanweb, lajme ...
Lajme te Fundit ... Shqipëria ngjitet 8 vende për çmimin më të lartë të naftës (Burimi: Gazeta Shekulli, ... (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net). Publikuar ...

fax.al: Lajme
Lajmet e mia; Deaktivizo kornizën; Kategoritë e preferuara. Lajme · Shqipëri · Kosovë · Maqedoni ... Gazeta Tema; Lufta në Lezhë, sulmon RENEA, hedh gaz... - Syri. Koha Jone · Syri ..... Mario Balotelli prezantohet te Nice i ri - Gazeta Express ...

Lajmet kryesore - Gjirafa.com
Ueb · Lajme · Linja të autobusëve · Vetura · Kërko Pune · Patundshmëri · Celularë · Imazhe · Moti · Hallakamë · AdNetwork. Regjistrohu Kyçu · Ueb · Lajme.

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, Kosova ...
Gazeta britanike “Express” e shoh me pozitivitet miratimin e reformës në drejtësi në Shqipëri, duke e ... Lexoni të gjitha lajmet nga OPINION / EDITORIAL ...

IndeksOnline
Indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

Lajmet Qendrore - rajonipress.com
LAJMET FLASH | 08:16 Kufirin e dikton Serbia! Lajmet ... Ekskluzive për Express, Delawie: Demarkacioni duhet të kalojë, kundërshtimet janë luftë për pushtet.

Top Koha Ditore Lajmet deals at mySimon | Consumer Reports
mySimon.com has the best deals and lowest prices on Koha Ditore Lajmet. ... Express yourself with our premium sized ceramic coffee mug With its large easy to ...

Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te - Shpirti i Shqiptarit ...
Lajmet me te fundit ... Gazeta Illyria (SHBA) · Radio Deutsche Welle · Radio BBC · Radio Zeri i Amerikes · Radio 21 · Koha Ditore · Gazeta Express · Revista Klan ...

Infokusi: Ballina
... Plani morbid i Ramiz Alisë për të kontrolluar botimet, artet dhe mediat · September 2, 2016 · 0 · Brenda-spitaleve-të-braktisura-ku-asgje-nuk-eshte- · Lajme ...

Top Albanian Newspapers & Media - Gazeta Express, BalkanWeb ...
Albania News. 1 Gazeta Express 2 BalkanWeb 3 Albeu · 4 ikub.al 5 Gazeta TemA 6 Shekuli 7 ... Lajme Shqip · Ekspres · Alb News · Grid · Lajmet Shqip · Time.

Bajram Melina Imeri | Facebook
Gazeta e Kosovës. Games. Hajgare Shqip (Barcoleta). Athletes. Lajmet Rreth Futbollit ... Lajmet e botës islame, Lajmet Qendrore, LajmeTona, Gazeta Express, ...

Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni
Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni. Lajme · Rubrika Speciale · Aktualitet · Politikë ..... Lajmet e Fundit. Nard Ndoka: Bashkëshortja më nxiti të kërcej në DWM.

Duka ngushëllon familjen Mavraj - Lajmet e fundit nga sporti - Disqus
Gazeta Express a year ago. Duka ngushëllon familjen Mavraj - Lajmet e fundit nga sporti. 1 Comment. Recommend; Share. Tweet this; Post to Facebook.

Plus Info | Vitia Live
FLASH LAJME. Tërmet i fuqishëm në Zelandën e .... 01/09/2016 In: Lajme 0 Comments · Tërmet i fuqishëm në ..... Gazeta Express · Gazeta Blic · Zëri · Telegrafi.

Lajmet e Fundit nga Kosova - Android Apps on Google Play
Lajmet e Fundit nga Kosova dhe Rajoni. Read more. My review. Review from. Reviews. 4.5. 34 total. 5 26. 4 5. 3 0. 2 1. 1 2. Helpfulness. Newest; Rating

MagShqip | Lajmet e fundit SHQIP
Reuters: Edhe nëse Kosova e ratifikon Demarkacionin në kohë, BE-ja nuk i garanton vizat. Lajme. Gazeta Express. Kur Eva Ndoja shfaqet pa të brendshme ...

Lajme nga Maqedonia | Zhurnal - Agjenci e lajmeve
Kryesia qendrore e LSDM i propozon komitetit qendrorë kongres për front të përbashkët ndaj regjimit të Gruevskit. 01.09.2016 20:35 | R.B. | 1,125. Dëshprim tek ...

Lajme Te Reja ShowBiz - Tekste Këngësh
Ndërpresim përkohesisht publikimin e lajmeve për tu rikthyer shumë shpejt si një redaksi profesionale me lajme dhe intervista ekskluzive nga bota e showbizzit.

Tetova Sot – …shpejt dhe ndryshe…
Tetova Sot …shpejt dhe ndryshe… Fillimi · Lajme · Maqedoni · Rajoni · Bota · Kronika e Zezë · Sport · Teknologji · Showbiz · Argëtim · Shëndeti · Kuriozitete ...

Lajmi i Fundit - Gazeta Shekulli
Lajmet e fundit. 23:54 ... Gazeta "New York Times" shkruan se themeluesi dhe redaktori i "WikiLeaks", Julian Asanzh shpesh i shmanget kritikave ndaj Rusisë, ...

Rrokum.TV | Lajmi i fundit
... nga puna 8 mijë anëtarë të stafit të sigurisë · 178111918957c933b68720d383423133_v4_big-640x358 · Lajme ... Lajmet Qendrore · Capture-3 · Në Fokus ...

Gazeta Rilindja Demokratike - Online
Gazeta Rilindja Demokratike - Online. ... Kryeredaktor: Bledi KASMI. EKSPRES - Portali i Lajmeve Online | Albania. Home · Politike · Editorial .... Kerko Lajme ...

INSAJDERI - Lajmet e Fundit
lajme. Kufijtë e Kosovës në dorë të Listës Serbe. Një koncesion që nuk u tha cili është, u përmend si kusht që Lista Serbe, e ka vënë për Qeverinë e Kosovës, në ...

Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
Albinfo.ch është platforma mediale kryesore në diasporë me lajme në shqip, gjermanisht dhe frëngjisht. Ajo publikon për çdo ditë me profesionalizëm me ...

Pampress - Portal Profesional
Lajmet e fundit. Thaçi: Isa Mustafa po shtyen liberalizimin e vizave me shtyerjen e demarkacionit. September 1, 2016 LAJME. Hashim Thaçi i ka dalë kundër ...

Gazeta Express on Google Play Reviews | Stats
Jul 4, 2016 - Gazeta Express by Gazeta Express Similar Play App Stats is the most ... GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit nga politika, sporti, bota e ...

Klan Kosova – Jemi një!
Lajmet kryesore · download (1) .... Lajme; Kosova; Shqipëria; Rajoni dhe Bota. Më shumë Lajme ..... Lajmet 20:00 - 01.09.2016 - Klan Kosova. 10:10, 02/09/2016 ...

GAZETA SHQIPTARE - Gazetat me te mira Shqiptare
Gazeta Express eshte nje gazete me permbajtje shume te zhvilluar lajmesh nga ... Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te ...

Lajme Kosova - News Apk Download latest version- com.app.kosova ...
Mar 5, 2016 - Download Lajme Kosova - News Apk 1.00 com.app.kosova.kosovo.news.newspaper.lajme free- all latest and older ... Gazeta Express apk.

DMOZ - World: Shqip: Rajonal: Europë: Kosova: Lajme dhe Media
Aug 8, 2016 - Gazeta Express. Këtu mundeni ta lexoni gazeten dhe disa informacione për këtë. Koha Ditore. Artikuj të ndryshëm lidhur me politikën Shqiptare ...

Arkiva Mediatike e Lajmeve
Lajme nga: News of Albania. Transmetuar me 02092016 - 1249 Tirane 2 shtator 2016 NOAal- Partia Demokratike thote se pas muajsh te tere perpjekjesh ...

| Aulona.de | Tv Shqip Live, Shqip TV RTK KTV RTV 21 Alsat M Top ...
Gazeta Express. Kosova Info. Bota Sot. Koha Ditore ... Panorama. Kombëtare. Lajmi Fundit. Gazeta Shqip ... Do të shkoni të ankoheni tek miku/ja ... Lajme Shqip ...

Express Lajme | ferizaj Archives | Express Lajme
Kosovari që vrau 52 veta në Irak, në një sulm kamikaz, Blerim Heta kishte njohje me Musa Ademi Gazeta Express kishte raportuar kohë më parë që i njëjti për ...

Radioyjet.com
Ch - Lajme, Shqip, Lajme Shqip, Forum Shqip, Albanian Forum, Dating Shqip, Chat Shqip, AlbaChat, Forum Shqip, Tv Shqip, Show ... nga Gazeta Express ...

Koha Jone
Gazeta Koha Jonë është e para gazetë e pavarur shqiptare. Ajo është themeluar nga gazetari Nikoll Lesi, më datën 11 maj 1991.

Gazeta Express Related Keywords & Suggestions - Gazeta Express ...
Keyword Suggestions. These are some keyword suggestions for the term "Gazeta Express". gazeta express lajmet e fundit. add to basket ...

BalkanWeb - Lajme | Gazeta Kritika
TIRANE – Dita e sotme duket se ka qenë problematike për këngëtarin e Etno Engjujt, Genc Prelvukaj shkruan gazeta Express. Ai është fotografuar në Rrugën e ...

Albania Online: AlbaniaOnline.com Lajme (News), Free Email (Falas ...
Lajme / News. Top Channel - Shqip TV - Kanal Televiziv TOP Channel · Ora News · Voice of America · Shekulli · Gazeta Express · Gazeta Tema · Deutche Welle

Lexo.al-Lajmet e Fundit
Gigi Buffon respektohej që më parë në Francë, por mbrëmë ka fituar statusin e një superylli apo heroi kombëtar, teksa ka “shpëtuar Marsejezën”, siç... Lajme ...

shqip.TIME.mk: Lajme
Gazeta Express · Abrashi: Demarkacioni kthehet në kuvend, shpejt · Lajmi.net · Limaj: Qeveria nuk i ka pasur numrat, po fshihet pas Listës Serbe (Video).

Lajme nga Bota | Llapi.info - Portal Informativ
Lajme nga Bota 15/07/2016 ... Gazeta Express/ ... thikën në fyt dhe e kërcënoi se do ta vriste nëse nuk i jepte paratë që kishte në çantë, shkruan gazeta Shekulli.

Gazeta Express for iPhone - App Info & Stats | iOSnoops
Apr 18, 2016 - GazetaExpress është portali nr.1 në Ballkan. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota në kohë reale të sjellura ...

Kosovarja
info@kosovarja-ks.com marketing@kosovarja-ks.com Tel: +381 38 51 75 75 - MOB: +377 44 14 34 48;. Na ndiqni në. Partnerët. Lexo të gjitha lajmet nga arkiva.

Rrahim Pacolli padit gazetën “Express”, përdori foton e tij në mënyrë ...
Jun 14, 2016 - Vetëm lajme të sakta … ... me datë 14.06.2016, kam ushtruar padi në Gjykatën Themelore në Prishtinë ndaj portalit informativ Gazeta Express.

Iliria News Agency
Fillimi Lajme Maqedoni Shekerinska: VMRO-DPMNE-ja është në panik ... Fillimi Lajme Maqedoni U votua Qeveria Kalimater e Maqedonisë LajmeMaqedoniU ...

Lajmet e fundit Shqip
Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, ...

FerizajPress - Një klik larg lajmit
FerizajPress. Ballina · Ferizaj; Lajme. Kosovë · Rajoni · OP/ED · Kultura-Arti · Sport · Tech · Shëndetësi. Featured; Latest; Popular ... Lajmet kryesore ...

StrugaLajm - Tani Lajmi Jemi Ne
Top Lajme. September 1, 2016 - INA: Opozita shqiptare në gjumë të thellë · September 1, 2016 - Fillon viti i ri shkollor për nxënësit e shkollave fillore dhe të ...

Ambasada E Shteteve Të Bashkuara: Faqja kryesore | Prishtinë, Kosovë
Gazeta Express: "Më 1 shtator deputetët do të votojnë në Parlament dhe nëse deputetët dështojnë ta ratifikojnë marrëveshjen për demarkimin e kufirit me Malin ...

Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare
Gazete e perditshme e pavarur me lajme nga shqipëria dhe rajoni.

Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Zeri i Popullit, Web Faqe Shqiptare ne Internet, Muzike Te Reja, Lajme nga Kosova, Shqiperia, MP3 Falas, Top Albume Muzikore Shqip, Kenge Falas ...

Ballina - Policia e Kosovës - Policija Kosova - Kosovo Police -
Ministria e Punëve të BrendshmeAkademia e Kosovës për Siguri PublikePortali QeveritarGazeta Zyrtare. Foto Galeria Video Galeria · Për ne · Historiku · Drejtor i ...

Albania Newspapers & News Media - ABYZ News Links
Bota · Ekspres · Gazeta Ekonomia · Gazeta Kritika · I Kub ... Lajmet Shqip · Lajmi Fundit · Shqiperia · Shtypi Dites ... Sport Ekspres · Standard · Telegraf · Tema

Tronditëse: ja çfarë shkruan “Gazeta Express” e Berat Buzhalës ...
Prej kohësh “Gazeta Express” në Kosovë e Berat Buzhalës ka filluar duke postuar artikuj jashtë çdo norme dhe etike njerëzore. Në një nga lajmet e fundit ajo ...

Struga |Struga Lajm |Bota Sot |Kosova Sot |Lajme Sportive
Struga |Struga Lajm |Bota Sot |Kosova Sot |Lajme Sportive |Lajme nga Bota Sot |Struga Sot |Struga Ekspres |KosovaSot Revista Shekulli |Bota Sot Shqip. ... era shkup gazeta panorama gazeta gazeta shekulli www.risi-ks.com unikkatil kuq e zi ...

NEWSBOMB
Lajmet e Fundit. Prev Next ..... i “Koha Jonë”, s'mund të jetë dëshmitar Izet Haxhia, flisni kolegë. Nga Mimoza Dervishi (SHBA) Në 11 Maj gazeta e parë, vë.

Lapsi.al | Lapsi.al - Mobile
Zbulohet arsyeja shëndetësore · LAJMET E FUNDIT. 27 min 14 sec më parë 0. Luftë në Lezhë, RENEA rrethon shtëpinë e personit të armatosur që vrau policin.

Lajme ne email | Shqiptarët në Skandinavi
Lajme ne email ... Norvegji; Telegrafi.com – Kosovëwww.telegrafi.com; DW-WORLD´s Albanian HomepageAlbanian Homepage; Lajmet e funditGazeta Express ...

Top Sites in Albania - Alexa
Gazeta Express since going exclusively online, became number one media portal in the ... Lajmet e Fundit Shqip - SHQIPERIA IME kontribon per mbrojtjen dhe ...

Zemra.de - RADIO ZEMRA | TV-KANALE SHQIP | Zemra.de | Zemra ...
DE TV KANALE SHQIP RADIO ZEMRA RADIO VICIANA LAJME ZEMRA CHAT MP3 SPORT FORUM ... Drejtpërdrejt nga Protesta e Opozitës - Express Live ...

Download GazetaOra Lajme SHQIP APK 0.1 by GazetaDitore - Free ...
Aug 11, 2016 - You are Downloading GazetaOra Lajme SHQIP Latest APK 0.1. Last Updated: Feb 10, 2014. ... Gazeta Express APK. 4.3. 50000. Download.

Durreslajm.com | Durreslajm.com
Lajme të Lidhura: Jep dorëheqjen ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto. Një tjetër dorëheqje është bërë e ditur sot pas asaj të ministrit të Transporteve, ...

Koha
image · Shpërbërja e organeve të një shteti. Rosalia ROMANIEC... Më tepër. Video. Shkatërron një aeroplan pse e largojnë nga puna. Arkivi sipas gazetareve ...

Gazeta Express – Endacaku.ch
3 days ago - Category: Gazeta Express ... Lajmet e fundit. Shtet i kalbun ende pa u pjeke. BËHU LAKMITAR I SË VËRTETËS – Xhenis Sulimani ...

Deputetja Albulena Haxhiu kërkon dëmshpërblim 1.5 milion euro nga ...
Lajmet e fundit >. perisan ... Kryeredaktori i “Gazeta Express” thotë se publikimi i lajmit ishte në interes të publikut. “Artikullin e kemi ... Dy paditë ndaj “Indeksonline” dhe “Gazeta Express' janë dorëzuar më 14 mars në Gjykatën e Prishtinës.